English version
+421 (0) 2 529 610 89

O kancelárii

Advokátska kancelária bola založená Dr. Vojtechom Agnerom na začiatku deväťdesiatych rokov v Bratislave. V priebehu nasledujúcich desaťročí Dr. Agner v spolupráci s ostatnými kolegami postupne vybudoval a postavil kanceláriu na základoch prísnej profesionality, pragmatizmu, inovatívneho prístupu a rešpektovania záujmov klientov.

Dr. Vojtech Agner zmenil na prelome rokov 2006/2007 spôsob poskytovania právnych služieb a založil spoločnosť agner & partners, s.r.o., ktorá bez prerušenia kontinuity prevzala poskytovanie profesionálnych a kvalitných právnych služieb a rozšírila svoje pôsobenie na celé územie Slovenska. Zmena znamenala pre klientov kancelárie zvýšenie štandardu odbornosti a profesionality poskytovaných právnych služieb a posunula kanceláriu vpred.

V priebehu rokov 2007 až 2010 kancelária otvorila viaceré pobočky v Bratislave vrátane centrály, v Trnave, Nitre, Šali a v Košiciach. Zároveň bola vybudovaná sieť advokátov zabezpečujúcich nadštandardné služby pre klientov na celom Slovensku a v Českej republike. Od roku 2013 naše aktivity zároveň zahŕňajú aj poskytovanie služieb pre našich klientov v Maďarsku.

Kancelária poskytovala a poskytuje právne služby pri udalostiach, ktoré sú prielomom v rozličných oblastiach práva, ako je prvé nepriateľské prevzatie obchodnej spoločnosti na Slovensku, ktoré zmenilo tvár slovenského chemického priemyslu. Poskytovanie komplexných právnych služieb na vysokej úrovni odbornosti je základnou charakteristikou tejto kancelárie. Podrobné znalosti našich právnikov vo viacerých oblastiach práva, ich široký záber a vysoká úroveň ochrany záujmov sú pre kanceláriu tým najdôležitejším, čo môže ponúknuť klientom.

© 2011 Agnerpartners.sk. Webdesign by Krea.

ÚvodSlužbyMapa stránokKontakt