English version
+421 (0) 2 529 610 89

Obchodné právo a obchodné spoločnosti

Naša kancelária je jednou z vedúcich právnických firiem v oblasti obchodného práva a práva obchodných spoločností s podstatnými skúsenosťami a odborným prístupom k riešeným prípadom. Poskytujeme našim klientom právnu podporu v rámci množstva obchodných prípadov vrátane prevzatí, akvizícií, fúzií a koncentrácií. Naše aktivity sú zamerané najmä odvetvia chemického, potravinárskeho, gumárenského a automobilového priemyslu a sektor finančných služieb vrátane niektorých najväčších slovenských bánk.

Poskytujeme právne služby v oblasti bežnej korporátnej agendy obchodných spoločností vrátane komplexného zabezpečenia zasadnutí orgánov, zastupovania pred registrovými súdmi, živnostenskými úradmi, centrálnym depozitárom cenných papierov a inými orgánmi verejnej správy.

Kancelária samozrejme poskytuje aj právne služby v oblasti záväzkového práva. Máme skúsenosti so všetkými typmi zmlúv vrátane zmlúv z oblastí priemyselného vlastníctva, know-how a obchodného tajomstva. Pri práci pre medzinárodné obchodné a priemyselné skupiny sa bežne zaoberáme rozličnými prípadmi týkajúcimi sa problematiky medzinárodného práva súkromného vrátane medzinárodnej prepravy.

Tak ako každá spoločnosť má svoj začiatok, niektoré z nich majú svoj koniec. Poskytujeme právne služby a následnú podporu pri zrušovaní obchodných spoločností a ich následných likvidácií podľa klientových požiadaviek.

© 2011 Agnerpartners.sk. Webdesign by Krea.

ÚvodSlužbyMapa stránokKontakt